НОВИНИ

04.01.2019

30.12.2018

В период новогодне-рождественских праздников Президент Национального университета «Одесская юридическая академия», академик Сергей Кивалов с рабочим визитом посетил Ивано-Франковский юридический институт НУ «ОЮА».

 

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Президент вуза встретился с директором Ивано-Франковского юридического института Савчуком Романом Михайловичем, директором Черновицкого юридического института Воробчаком Андреем Романовичем, а также директором Киевского института интеллектуальной собственности и права НУ «ОЮА» Феликом Василием Ивановичем.

 

Дорогі друзі! Шановні студенти! Від імені колективу Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» та від себе особисто сердечно вітаю Вас з нагоди Нового 2019 року та Різдва Христового!

20.12.2018

17.12.2018

У світле свято – День святого Миколая, студентський актив Чернівецького юридичного інституту та коледжу НУ «ОЮА» за підтримки дирекції та професорсько-викладацького складу з доброчинним візитом відвідалиМагальський дитячий будинок-інтернат.

Чернівецький юридичний інститут та коледж НУ "ОЮА" запрошують на навчання

Студенти презентували цінні подарунки. Одяг, продовольчі товари, засоби гігієни, канцтовари та частину сердечного тепла від інститутських посланців Святого Миколая отримали близько 60 вихованців будинку-інтернату. Також під час візиту студенти ближче познайомилися з вихованцями. І вихованці будинку-інтернату, і студенти відчули радість та набули нового досвіду спілкування. Вже не вперше проводяться подібні акції, які є дуже важливими та потрібними у такий непростий для України час.

Студенти та дирекція Чернівецького юридичного інституту та коледжу НУ «ОЮА» дякує всім, хто долучився додоброчинної поїздки та закликає не забувати, що діти завжди чекають нас, прагнуть нашої  уваги і тепла.

Чернівецький юридичний інститут та Чернівецький юридичний коледж – структурні підрозділи Національного університету "Одеська юридична академія", які з 2001 року, з урахуванням потреби Західного регіону України у висококваліфікованих фахівцях у сфері юриспруденції для роботи у судових і правоохоронних органах, органах державної влади та місцевого самоврядування, здійснюють освітню діяльність у місті Чернівці.
Форма власності – державна.
Рівень акредитації – ІV.
Форма навчання – денна та заочна.
Підготовка фахівців здійснюється за державним замовленням та за рахунок коштів фізичних/юридичних осіб.
Прийом на навчання здійснюється за спеціальністю 081 "Право" та 262 "Правоохоронна діяльність".

29.12.2018

Вітаємо Волощук Оксану Троянівну з призначенням на посаду!!!

Керівництво та професорсько-викладацький колектив Чернівецького юридичного інституту та юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» щиро вітає кандидата юридичних наук, доцента – Волощук Оксану Троянівну, яка рішенням Вченої ради Національного університету «Одеська юридична академія» була призначена на посаду завідувача кафедри міжнародного та митного права ЧЮІ НУ «ОЮА».
Щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! Зичимо Вам великих здобутків, а підґрунтям плідної професійної діяльності, хай буде міцне здоров`я, сповнене любові серце, натхненна думка й добрі почуття!

15.12.2018

День відкритих дверей у
Чернівецькому юридичному інституті та коледжі
Національного університету «Одеська юридична академія»

15 грудня 2018 року Чернівецький юридичний інститут та коледж Національного університету «Одеська юридична академія» вкотре відчинив двері для своїх абітурієнтів, які бажають дізнатися про вищий навчальний заклад та здобути якісну освіту в ЧЮІ та ЧЮК НУ «ОЮА». Школярі та їх батьки ознайомились зі спеціальностями нашогоінституту. Абітурієнтам продемонстрували відеоролики про спеціальності, показали навчальні аудиторії, комп’ютерні класи. Невеличка екскурсія створила більш повне уявлення про інфраструктуру нашого ВНЗ і розкрила його переваги. У ході спілкування у школярів була можливість задати питання щодо особливостей вступу на певну спеціальність, організації освітнього процесу, можливості проживання в гуртожитках тощо.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Відправлення форми…

На сервере произошла ошибка.

Форма відправлена

КОНТАКТИ

АДРЕСА

м. Чернівці, вул. Григорія Сковороди, 7

Приймальня директора:

тел. (0372) 55-94-49

Заступник директора :

тел. (0372) 58-63-24

Бухгалтерія:

тел. (0372) 55-94-21

Приймальна комісія:

тел. (0372) 58-63-23

Електронна адреса:

cherninstitut@ukr.net

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬИЙ УНІВЕРСИТЕТ

"ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ"

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ІНСТИТУТ

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ КОЛЕДЖ

Поштова адреса:

58002

М. Чернівці, вул. Григорія Сковороди ,7

Створено студією веб-дизайну

Даріни Беліонової