НОВИНИ

08.03.2019

07.03.2019

 

 Зі святом 8 березня!

Урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам 2019 року Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія»!

 

8 березня – Міжнародний жіночий день, який відзначається щорічно в низці країн світу. Історично це свято з’явилося як день солідарності жінок у багатьох країнах у боротьбі за рівність прав і емансипацію. В цей день жінки усіх континентів, нерідко розділені національними кордонами або етнічними, мовними, культурними, економічними і політичними відмінностями, мають можливість зібратися разом і згадати про традиції, які уособлює собою, принаймні, кілька десятиліть боротьби за рівність, справедливість, мир і розвиток. Якою б не була справжня історія цього дня, 8 березня вже давно стало символом краси, ніжності, жіночності й весни.

Шановні жінки! Щиросердно вітаю Вас з міжнародним жіночим днем 8 березня! Бажаю весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові!

07 березня 2019 року в урочистій атмосфері відбулося вручення дипломів випускникам магістратури Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія».
Студентів-випускників з їх урочистою подією в житті привітав директор інституту Воробчак Андрій Романович та зазначив, що наші випускники є показником плідної праці всіх науково-педагогічних працівників, вони є втіленням мрій про компетентного випускника Університету. 

06.03.2019

04.03.2019

Профорієнтація продовжується!

Лекція «Булінг серед підлітків в умовах сучасності» від начальника сектору зв’язків з громадськістю УПП в Чернівецькій області Ігоря Васильовича Пастуха для студентів Чернівецького юридичного інституту НУ «ОЮА»

Викладачі Чернівецького юридичного інституту НУ «ОЮА» провели профорієнтаційну роботу з учнями 9-х та 11-х класів навчальних закладів Тернопільщини. Цього разу завідувач кафедри кримінальної юстиції, д.ю.н., доцент Юрчишин В.М., завідувач кафедри міжнародного та митного права, к.ю.н., доцент Волощук О.Т., доцент кафедри кримінальної юстиції, к.ю.н. Кіцен Н.В. та студентка Чернівецького юридичного коледжу НУ «ОЮА» Кіцен Валентина відвідали Торськівську та Товстенську загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, Заліщицьку державну гімназію, Спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів ім.О.С. Маковея та школу № 2 м. Заліщики.

Сьогодні, в приміщенні Чернівецького юридичного інституту та коледжу НУ «ОЮА» відбулась лекція «Булінг серед підлітків в умовах сучасності» від начальника сектору зв’язків з громадськістю УПП в Чернівецькій області Ігоря Васильовича Пастуха для студентів Чернівецького юридичного інституту НУ «ОЮА».

07.03.2019

7 березня 2019 року в приміщенні Чернівецького юридичного інституту та коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого Дня – 8 березня. Представниць прекрасної статі привітав директор Чернівецького юридичного інституту НУ «ОЮА» Воробчак Андрій Романович, а також до привітань приєдналася і вся чоловіча половина колективу. Вони побажали присутнім в залі жінкам міцного здоров’я, успіхів у роботі, величезного жіночого щастя, любові та добра!

 

02.03.2019

Чернівецький юридичний інститут та коледж НУ "ОЮА" запрошують на навчання

Чернівецький юридичний інститут та Чернівецький юридичний коледж – структурні підрозділи Національного університету "Одеська юридична академія", які з 2001 року, з урахуванням потреби Західного регіону України у висококваліфікованих фахівцях у сфері юриспруденції для роботи у судових і правоохоронних органах, органах державної влади та місцевого самоврядування, здійснюють освітню діяльність у місті Чернівці.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Відправлення форми…

На сервере произошла ошибка.

Форма відправлена

КОНТАКТИ

АДРЕСА

м. Чернівці, вул. Григорія Сковороди, 7

Приймальня директора:

тел. (0372) 55-94-49

Заступник директора :

тел. (0372) 58-63-24

Бухгалтерія:

тел. (0372) 55-94-21

Приймальна комісія:

тел. (0372) 58-63-23

Електронна адреса:

cherninstitut@ukr.net

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬИЙ УНІВЕРСИТЕТ

"ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ"

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ІНСТИТУТ

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ КОЛЕДЖ

Поштова адреса:

58002

М. Чернівці, вул. Григорія Сковороди ,7

Створено студією веб-дизайну

Даріни Беліонової