НОВИНИ

03.09.2018

18.07.2018

День знань у Чернівецькому юридичному коледжі НУ «ОЮА»

 

Доцент кафедри теорії та історії держави і права Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» успішно проходить стажування у Віденському університеті (Австрія)

Цьогоріч 3 вересня була проведена урочиста лінійка з нагоди святкування Дня знань. Професорсько-викладацький склад Чернівецького юридичного коледжу, Чернівецького юридичного інституту, прийшов цього радісного величного дня привітати студентів та побажати їм успіхів та невичерпної енергії при здобутті нових знань.

З привітальним словом виступив директор інституту Нємцов Микола Миколайович. Він урочисто вручив студенту 1 курсу інституту залікову книжку. Також студентів привітала  директор коледжу Обідняк Любомира Теодорівна, яка вручила студенту 1 курсу коледжу студентський квиток.

 

Доцент кафедри теорії та історії держави і права Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія», кандидат політичних наук Тирон Альона Миколаївна нагороджена індивідуальним грантом у рамках стипендійної програми Австрійської служби академічних обмінів  (OeAD), Центру міжнародного співробітництва та мобільності (ICM), з вересня 2017 року проходить стажування у Віденському університеті (Австрія).

26.06.2018

23.06.2018

ВПЕВНЕНI КРОКИ IНСТИТУТУ У СФЕРI МIЖНАРОДНОГО СПIВРОБIТНИЦТВА

Регіональний круглий стіл на тему «Об'єднані територіальні громади: створення, функціонування, розвиток (проблеми та шляхи їх розв'язання)»

У Чернівецькому юридичному інституті Національного університету «Одеська юридична академія» відбулась зустріч з науковцем з Болгарського університету.

23 червня 2018 року на базі Чернівецького юридичного інституту Національного університету “Одеська юридична академія” успішно проведений Регіональний круглий стіл на тему “Об'єднані територіальні громади: створення, функціонування, розвиток

06.06.2018

Консультаційний центр Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія»

Інформуємо абітурієнтів, що з метою полегшення вступу до Чернівецькому юридичному інституту Національного університету «Одеська юридична академія» та Національного університету «Одеська юридична академія» працює Консультаційний центр при приймальній комісії Чернівецького юридичного інституту, діяльність якого спрямована на надання допомоги вступникам.

18.06.2018

Всеукраїнський круглий стіл на тему “Оцінка впливу на довкілля”

18 червня 2018 р. Київський регіональний центр Національної академії правових наук України гостинно відкрив двері для представників наукової спільноти аграрного, земельного та екологічного права.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Відправлення форми…

На сервере произошла ошибка.

Форма відправлена

КОНТАКТИ

АДРЕСА

м. Чернівці, вул. Григорія Сковороди, 7

Приймальня директора:

тел. (0372) 55-94-49

Заступник директора :

тел. (0372) 58-63-24

Бухгалтерія:

тел. (0372) 55-94-21

Приймальна комісія:

тел. (0372) 58-63-23

Електронна адреса:

cherninstitut@ukr.net

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬИЙ УНІВЕРСИТЕТ

"ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ"

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ІНСТИТУТ

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ КОЛЕДЖ

Поштова адреса:

58002

М. Чернівці, вул. Григорія Сковороди ,7

Створено студією веб-дизайну

Даріни Беліонової