НОВИНИ

Урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам 2019 року Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія»!

 

07 березня 2019 року в урочистій атмосфері відбулося вручення дипломів випускникам магістратури Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія».
Студентів-випускників з їх урочистою подією в житті привітав директор інституту Воробчак Андрій Романович та зазначив, що наші випускники є показником плідної праці всіх науково-педагогічних працівників, вони є втіленням мрій про компетентного випускника Університету. 
Багато теплих слів і побажань випускникам вишу було висловлено завідувачами кафедр та шановними гостями урочистої церемонії вручення дипломів, зокрема начальник Управління Укртрансбезпеки у Чернівецькій області Макаренко Валерій Ілліч побажав всім присутнім цікавого, насиченого життя, мудрих і далекоглядних рішень, високих професійних досягнень.
З поміж 62 цьогорічних випускників магістратури спеціальностей «Право» та «Правоохоронна діяльність» денної та заочної форм навчання, 28 осіб отримали дипломи з відзнакою.
Святкову атмосферу заходу підтримувала концертна програма, підготовлена під керівництвом директора Чернівецького юридичного інституту НУ «ОЮА» Воробчака А.Р. та директора Чернівецького юридичного коледжу НУ «ОЮА» Обідняк Л.Т.
Випускники Чернівецького юридичного інституту отримали такий же диплом держаного та міжнародного зразка, як і студенти, що навчаються у м. Одеса. Диплом Національного університету «Одеська юридична академія» – шлях до успішної кар’єри! Це щороку доводять наші випускники, які по завершенню навчання працюють у судах, органах прокуратури, юстиції, національній поліції та інших правоохоронних органах, органах державної влади та місцевого самоврядування, займаються адвокатською та нотаріальною практикою. Всі сили, знання та професіоналізм науково-педагогічних працівників спрямовані на те, щоб їх випускники були найкращими фахівцями своєї справи.
Вітаємо учасників урочистостей та бажаємо випускникам творчої наснаги та подальшого розширення горизонтів наукової та професійної діяльності!

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Відправлення форми…

На сервере произошла ошибка.

Форма відправлена

КОНТАКТИ

АДРЕСА

м. Чернівці, вул. Григорія Сковороди, 7

Приймальня директора:

тел. (0372) 55-94-49

Заступник директора :

тел. (0372) 58-63-24

Бухгалтерія:

тел. (0372) 55-94-21

Приймальна комісія:

тел. (0372) 58-63-23

Електронна адреса:

cherninstitut@ukr.net

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬИЙ УНІВЕРСИТЕТ

"ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ"

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ІНСТИТУТ

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ КОЛЕДЖ

Поштова адреса:

58002

М. Чернівці, вул. Григорія Сковороди ,7

Створено студією веб-дизайну

Даріни Беліонової