НОВИНИ

Профорієнтація продовжується!

Викладачі Чернівецького юридичного інституту НУ «ОЮА» провели профорієнтаційну роботу з учнями 9-х та 11-х класів навчальних закладів Тернопільщини. Цього разу завідувач кафедри кримінальної юстиції, д.ю.н., доцент Юрчишин В.М., завідувач кафедри міжнародного та митного права, к.ю.н., доцент Волощук О.Т., доцент кафедри кримінальної юстиції, к.ю.н. Кіцен Н.В. та студентка Чернівецького юридичного коледжу НУ «ОЮА» Кіцен Валентина відвідали Торськівську та Товстенську загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, Заліщицьку державну гімназію, Спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів ім.О.С. Маковея та школу № 2 м. Заліщики.

Під час зустрічі майбутніх абітурієнтів ознайомили щодо перспектив навчання в Чернівецькому юридичному інституті та юридичному коледжі НУ «ОЮА». Проінформували про спеціальності, які можна здобути навчаючись в інституті, а також випускники більше дізналися про фах який вони можуть отримати під час навчання, їх переваги на ринку праці та місця майбутнього працевлаштування. Зацікавила учнів інформація про навчальну, культурно-масову роботу, спортивне життя студентів та особливості проходження практики.

Учням було роздано інформаційні буклети та запрошено їх разом з батьками на День відкритих дверей, який відбудеться 16 та 30 березня о 11.00 за адресою: м. Чернівці, вул. Г. Сковороди, 7.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Відправлення форми…

На сервере произошла ошибка.

Форма відправлена

КОНТАКТИ

АДРЕСА

м. Чернівці, вул. Григорія Сковороди, 7

Приймальня директора:

тел. (0372) 55-94-49

Заступник директора :

тел. (0372) 58-63-24

Бухгалтерія:

тел. (0372) 55-94-21

Приймальна комісія:

тел. (0372) 58-63-23

Електронна адреса:

cherninstitut@ukr.net

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬИЙ УНІВЕРСИТЕТ

"ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ"

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ІНСТИТУТ

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ КОЛЕДЖ

Поштова адреса:

58002

М. Чернівці, вул. Григорія Сковороди ,7

Створено студією веб-дизайну

Даріни Беліонової