НОВИНИ

Регіональний круглий стіл на тему «Об'єднані територіальні громади: створення, функціонування, розвиток (проблеми та шляхи їх розв'язання)»

23 червня 2018 року на базі Чернівецького юридичного інституту Національного університету “Одеська юридична академія” успішно проведений Регіональний круглий стіл на тему “Об'єднані територіальні громади: створення, функціонування, розвиток (проблеми та шляхи їх розв'язання)” за сприяння та за участі Асоціації органів місцевого самоврядування Чернівецької області “Агенція розвитку громад Буковини”, Чернівецького відокремленого підрозділу Установи “Центр розвитку місцевого самоврядування”, Всеукраїнської громадської організації “Асоціація українських правників”.

З метою юридичного оформлення добрих намірів і перспектив подальшого співробітництва між Чернівецьким юридичним інститутом НУ “ОЮА” та Асоціацією органів місцевого самоврядування Чернівецької області “Агенція розвитку громад Буковини” в урочистій обстановці було підписано Меморандум про співпрацю. Підписанням даного документу сторони підтвердили свої інтереси до узгодженої співпраці, що передбачає координацію діяльності з метою спільного здійснення організаційних, науково-практичних, просвітницьких, консультаційних, правових та інших заходів у сфері підвищення ефективності діяльності об’єднаних територіальних громад.

З науковими доповідями виступили д.ю.н., професор Тамара Латковська, д.ю.н., професор Вікторія Сидор, д.ю.н., доцент Василь Юрчишин, к.ю.н., доцент Альона Гнатовська, к.ю.н., доцент Олена Манжосова. Науковцями нашого інституту було висвітлено особливості реалізації фінансової децентралізації, питання передачі земель державної форми власності у власність ОТГ, кримінальні аспекти використання бюджетних коштів ОТГ, проблеми участі ОТГ в цивільних правовідносинах та у взаємовідносинах з органами виконавчої влади. Заступник директора ЧЮІ НУ “ОЮА” д-р юрид. наук, доцент Сергій Нежурбіда запропонував інтенсифікувати обмін досвідом з проблемних питань з зарубіжними колегами.

В результаті плідної дискусії керівництво та професорсько-викладацький склад ЧЮІ НУ “ОЮА” висунули пропозиції, що були активно підтримані головами та представниками об’єднаних територіальних громади, а саме:

1. Забезпечення викладачами, в тому числі тими, що мають свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю, та студентами старших курсів юридичного супроводу діяльності ОТГ.

2. Відкриття юридичної клініки, де громадяни зможуть отримати кваліфіковану безоплатну юридичну допомогу населенню, в тому числі з виїздом в села та селища.

3. Участь професорсько-викладацького складу інституту у підготовці пропозицій щодо внесення змін та доповнень до законодавства в галузі діяльності органів місцевого самоврядування.

Початок закладено! Сподіваємось, що наша співпраця буде ефективною та взаємокорисною!

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Відправлення форми…

На сервере произошла ошибка.

Форма відправлена

КОНТАКТИ

АДРЕСА

м. Чернівці, вул. Григорія Сковороди, 7

Приймальня директора:

тел. (0372) 55-94-49

Заступник директора :

тел. (0372) 58-63-24

Бухгалтерія:

тел. (0372) 55-94-21

Приймальна комісія:

тел. (0372) 58-63-23

Електронна адреса:

cherninstitut@ukr.net

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬИЙ УНІВЕРСИТЕТ

"ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ"

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ІНСТИТУТ

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ КОЛЕДЖ

Поштова адреса:

58002

М. Чернівці, вул. Григорія Сковороди ,7

Створено студією веб-дизайну

Даріни Беліонової