НОВИНИ

Лекція «Булінг серед підлітків в умовах сучасності» від начальника сектору зв’язків з громадськістю УПП в Чернівецькій області Ігоря Васильовича Пастуха для студентів Чернівецького юридичного інституту НУ «ОЮА»

 

Сьогодні, в приміщенні Чернівецького юридичного інституту та коледжу НУ «ОЮА» відбулась лекція «Булінг серед підлітків в умовах сучасності» від начальника сектору зв’язків з громадськістю УПП в Чернівецькій області Ігоря Васильовича Пастуха для студентів Чернівецького юридичного інституту НУ «ОЮА».
Метою виступу стало ознайомлення учасників заходу із поняттям «булінг», його причинами, ознаками та можливими шляхами запобігання, попередження проявів жорстокості й насильства у дитячому середовищі. Навчити освітян розпізнавати ситуації булінгу та вчасно і правильно реагувати на його прояви в освітньому середовищі.
Ігор Васильович Пастух розповів студентам про негативні наслідки булінгу та звернув увагу на новації законодавства з цього приводу. Наприкінці виступу учасники зустрічі мала змогу поставити запитання та отримати вичерпні відповіді.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Відправлення форми…

На сервере произошла ошибка.

Форма відправлена

КОНТАКТИ

АДРЕСА

м. Чернівці, вул. Григорія Сковороди, 7

Приймальня директора:

тел. (0372) 55-94-49

Заступник директора :

тел. (0372) 58-63-24

Бухгалтерія:

тел. (0372) 55-94-21

Приймальна комісія:

тел. (0372) 58-63-23

Електронна адреса:

cherninstitut@ukr.net

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬИЙ УНІВЕРСИТЕТ

"ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ"

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ІНСТИТУТ

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ КОЛЕДЖ

Поштова адреса:

58002

М. Чернівці, вул. Григорія Сковороди ,7

Створено студією веб-дизайну

Даріни Беліонової