ІНСТИТУТ

Чернівецький юридичний інститут

Національний університет

"Одеська юридична академія"

Ч

ернівецький юридичний інститут Національного університету «Одеська

юридична академія» був створений як Навчально-консультаційний центр Одеської національної юридичної академії у м. Чернівці у 2001 році  для підготовки фахівців за заочною формою навчання.

  У 2004 році в Навчально-консультаційному центрі у м. Чернівці створено юридичне училище для підготовки молодших спеціалістів-юристів,

яке через два роки було реорганізоване в юридичний коледж.

    Відповідно  до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України у 2011 році Навчально-консультаційний центр був перетворений у Чернівецький факультет та Чернівецький юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія», а в 2014 році Чернівецький факультет перейменовано у Чернівецький юридичний інститут Національного

університету «Одеська юридична академія», а в 2014 році Чернівецький факультет перейменовано у Чернівецький юридичний інститут Національного університету  «Одеська  юридична   академія»   згідно   з  наказом  НУ  «ОЮА»    № 2643-61 від 28 липня 2014 року.

        У структурі Чернівецького юридичного інституту  Національного університету «Одеська юридична академія»  чотири кафедри  , що забезпечують якісну підготовку бакалаврів юристів та магістрів .

КЕРІВНИЦТВО

Директор

Чернівецького юридичного інституту Національного університету

"Одеська юридична академія"

Воробчак Андрій Романович

 

Заступник директора

з

адміністративно-господарської роботи

Марчук Володимир Васильович

 

КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНИЦЬКА

      Розбудова нашої держави ставить на порядок денний перед вищими навчальними закладами надзвичайно важливе й невідкладне завдання - виховання справжнього громадянина й патріота рідної землі, формування політичних і світоглядних переконань студентів, розвиток їх здібностей та обдарувань, виховання свідомого ставлення до свого здоров’я тощо.

      Досягнення мети виховання можливе лише за умови комплексного підходу і залучення до цієї роботи всього професорсько-викладацького складу вищого навчального закладу, адміністрації, органів студентського самоврядування.

Протягом року у Чернівецькому юридичному інституті організовуються та проводяться зустрічі з практичними працівниками – суддями, прокурорами, працівниками ОВС, Національної поліції,  адвокатами, юрисконсультами.

Систематично викладачі інституту проводять виховні бесіди зі студентами та різноманітні заходи  до визначних і пам’ятних дат з метою морально-духовного виховання особистості, формування навичок здорового способу життя.

Молодь Чернівецького юридичного інституту бере активну участь у громадському житті навчального закладу та області.

Студенти сприяють проведенню Всеукраїнської акції «Серце до серця» допомоги дітям, які хворіють на цукровий діабет;   беруть участь в благодійній акції-ярмарку "Ти не один" з допомоги онкохворим дітям Буковини; благодійній акції «Буковинський школярик», метою якої є допомога дітям-сиротам, інвалідам та дітям постраждалих військовослужбовців та ін.

      Щорічно студрада займається розповсюдженням марок «Членський внесок» Товариства Червоного Хреста.

У квітні  в м. Чернівці традиційно проводиться місячник благоустрою, в якому беруть участь студенти Чернівецького юридичного інституту.

Велика увага приділена фізичній культурі і спорту, як важливому засобу виховання студентів, що сприяють формуванню навиків здорового способу життя, організації корисного дозвілля, розвитку моральних і вольових якостей та прагнення до самовдосконалення.

Спортивна робота інституту проводиться серед академічних груп та курсів у вигляді змагань до дня здоров’я, дня олімпійського бігу, турніру «Буковинське літо», спартакіад.

           Студенти беруть участь у змаганнях чемпіонату Чернівецької області серед студентів внз III-IV рівня акредитації з футболу, шахів, настільного тенісу, вільної боротьби, боксу, боротьби дзюдо, баскетболу, легкої атлетики, естафетного кросу.

Уболіває за інтереси студентів  студентська рада інституту, яка є ініціатором цікавих та корисних справ.

Студенти Чернівецького юридичного інституту реалізують свої здібності, своє бачення навчального процесу та інших сфер життя колективу через власну газету «Студентський вісник».

ДІЯЛЬНІСТЬ

Чернівецький юридичний інститут співпрацює з Прокуратурою Чернівецької області, Апеляційним судом Чернівецької області, Головним управлінням Національної поліції в Чернівецькій області, Головним територіальним управлінням юстиції в Чернівецькій області. Постійно проводяться зустрічі з практичними працівниками – суддями, прокурорами, працівниками Національної поліції, адвокатами, юрисконсультами, фахівцями місцевих державних адміністрацій та органів самоврядування.

 

Підтвердженням якості професійної підготовки наших студентів є їх працевлаштування. Нині юристи з дипломами Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» працюють у відділах Національної поліції та прокуратури, судах та органах юстиції, управлінні СБУ, у виконавчій, фіскальній службах, а також юристами у різних установах та на підприємствах як Чернівецької, так і сусідніх областей — Тернопільської, Хмельницької, Закарпатської, Львівської, Житомирської, Волинської, тощо. Окрім цього випускників інституту запрошують працювати і на освітянську ниву – викладачами у вищі навчальні заклади.

 

РОБОТА В ПОЛІЦІЇ
РОБОТА АДВОКАТОМ
РОБОТА В ДЕРЖАВНИХ АДМІНІСТРАЦІЯХ

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ СТУДЕНТІВ

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Відправлення форми…

На сервере произошла ошибка.

Форма відправлена

КОНТАКТИ

АДРЕСА

м. Чернівці, вул. Григорія Сковороди, 7

Приймальня директора:

тел. (0372) 55-94-49

Заступник директора :

тел. (0372) 58-63-24

Бухгалтерія:

тел. (0372) 55-94-21

Приймальна комісія:

тел. (0372) 58-63-23

Електронна адреса:

cherninstitut@ukr.net

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬИЙ УНІВЕРСИТЕТ

"ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ"

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ІНСТИТУТ

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ КОЛЕДЖ

Поштова адреса:

58002

М. Чернівці, вул. Григорія Сковороди ,7

Створено студією веб-дизайну

Даріни Беліонової